UTC Fire & Security Case Studies

Kontakt oss

 

Sikkerhet begynner lenge før den første melderen, første kortleseren eller før det første kameraet blir installert. Det begynner med et forhold, og et godt forhold begynner med den rette partneren, som forstår behovet ditt og som har kompetanse til å gi deg som kunde god support.



UTC Fire & Security AS Ledelse
Nils Hansens vei 4 Daglig Leder
0667 Oslo Jon Jorundsson
Tlf.: +47 22 64 11 00 Epost: jon.jorundsson@fs.utc.com  
   
Bestillinger: bestilling.norway@fs.utc.com   Administrasjon & logistikk
Generelle spørsmål:: norway@fs.utc.com Kontorsjef
  Arild Granheim
Salg Epost: arild.granheim@fs.utc.com  
Fred Schaaf Gyldenaas - M: +47 907 92 013  
Epost: fred.schaaf@fs.utc.com   Teknisk support
  Glenn-Erik Mathisen
André Sørlie - M: +47 482 20 079  
Epost: andre.sorlie@fs.utc.com   Lageransvarlig
  Tor Inge Myhre
Alexander Skogen – M +47 916 60 574  

Epost: alexander.skogen@fs.utc.com

 
Sales Manager Nordic Techical Support Manager Nordic
Kenneth Møhncke Sebastian Edberg
Epost: kenneth.mohncke@fs.utc.com Epost: sebastian.edberg@fs.utc.com
   
Nordic Marketing Manager Marketing Specialist Nordic
Kenn O. Larsen Monica Andersson
Epost: kenn.larsen@fs.utc.com Epost: monica.andersson@fs.utc.com
   

 

Kontakt oss

UTC Fire & Security Norge AS
Nils Hansens vei 4
0667 Oslo

Tlf: +47 22 64 11 00


Generelle spørsmål: norway@fs.utc.com
Bestillinger: bestilling.norway@fs.utc.com